התמונה של ‏קהילת תפארת ישוע‏.

אני זוכר שכאשר הייתי רווק הייתה לי שאלה שחזרה על עצמה כל פעם מחדש. השאלה הייתה, מי הבחורה שהולכת להיות אשתי? ובעקבות השאלה הזו עלו לי עוד כמה שאלות. האם אני כבר מכיר את הבחורה שאיתה אתחתן? האם היא מהקהילה שלי או מקהילה אחרת? מה אני צריך לעשות כדי לימצוא אותה? אני חושב ששאלות מהסוג הזה עוברות בראש של הרבה רווקים ורווקות.

לפני כמה ימים הייתה לנו בקהילת תפארת ישוע חתונה. את החתן אני מכיר הרבה מאוד שנים. קוראים לו יונתן. הוא חבר בקהילת תפארת ישוע. אדם שתמיד שמח לעזור ולשרת את האדון. הסיפור של יונתן מאוד מעניין. הוא נולד בצרפת ושירת בצבא הצרפתי. כולם ידעו שהוא יהודי, הוא נהג לענוד שרשרת עם מגן דוד גדול שכולם ראו. בגלל זה הוא גם ספג קללות ותקריות אנטישמיות.

יום אחד חייל מוסלמי בצבא הצרפתי ששנא יהודים ניסה לרצוח את יונתן. הוא חבט בו עם הקת של הרובה ובעט בראש של יונתן ללא הפסקה. יונתן איבד את ההכרה והיה במצב של מוות קליני. הרופאים לא נתנו לו הרבה סיכוי לחיות אבל לאלוהים היו תוכניות אחרות. יונתן ניצל וקיבל את החיים שלו במתנה לעדות המלאה לחצו על הקישור>>> .

כנראה בגלל שאלוהים כל כך עזר ליונתן בחיים אז יונתן גם אוהב לעזור לאחרים. והוא מאוד פעיל בפעילויות של הקהילה בתחום הנזקקים בתל אביב.

איך יונתן ואביבה נפגשו?

בכל יום שישי שעה לפני תחילת האספה מתקיימת תפלה ופגעה בקהילת תפארת ישוע. יונתן הגיע לפני כולם כדי להתפלל. במקביל הגיעו לאספת התפילה כרגיל אשר ובטי אינטרטר. רק שהפעם הם לא הגיעו לבד, הם הביאו את אביבה.
גם את אביבה אני מכיר ויכול להעיד עליה שהיא כל כך אוהבת את האדון ומוכנה לשרת אותו בכל מקום ובכל זמן.
לא פלא שהמפגש הראשון של יונתן ואביבה היה במקום שבו קבוצה קטנה של אנשים התאספו כדי לבקש את הברכה של אלוהים על אספת הקהילה.

כתוב “דירשו תחילה את מלכות האלוהים, וכל השאר יתווסף לכם”. כמה שהפסוק הזה נכון ליונתן ואביבה. שנים כל אחד מהם מתפלל כדי למצוא את שאהבה נפשו. והינה במקום הזה של תפילה ודרישה של מלכות האלוהים, שם הם הכירו.

עברו רק מעט חודשים עד שיונתן ירד על הברכיים והציע לאביבה נישואין.
התמונה של ‏קהילת תפארת ישוע‏.

כולנו, כל החברים כל כך שמחנו עבורם. השיא של השמחה ללא ספק הייתה במהלך טקס החתונה שהם עשו בקהילה. הטקס היה כל כך מרגש שלא רק הנשים הזילו דמעה אלא גם כמה מהגברים.

בסיום החופה אני זוכר שאמרתי לצוות הנגנים. תתכוננו לנגן שיר אחד זה מספיק. כי כבר מאוחר ובחדר כיבוד יש הרבה אוכל אז בטח מהחופה כולם יעברו לשולחנות האוכל.
אך, מהר מאוד גיליתי שטעיתי בגדול. השמחה הייתה כל כך גדולה ואנשים לא הפסיקו לרקוד עם החתן והכלה עד שכבר הרגלים היו עייפות. שמחה כזו בחתונה זו חוויה שאני מאחל לכל חתן וכלה.
התמונה של ‏קהילת תפארת ישוע‏.

עכשיו מתחיל החלק החשוב בחיי הזוג החדש. ואנחנו מבקשים מכל החברים שלנו להתפלל עבור יונתן ואביבה שימשיכו בגבורת רוח הקודש לשרת את האדון. הם כל הזמן שירתו אותו בעבר. עכשיו הם יתחילו לשרת אותו ביחד ואנחנו בטוחים שאלוהי ישראל ישתמש בזוג הנפלא הזה כדי לזרוע הרבה אהבה ונתינה בתוך עם ישראל.

מאת : מוטי כהן